Aplikační vývoj pro Sharepoint Server 2016.

Potřebujete integrovat Vaše aplikace s prostředím Sharepoint? Potřebujete vyřešit nějakou Vaši agendu a nechcete zbytečně utrácet za drahé a komplikované řešení ?
Naše společnost se dlouhodobě zabývá vývojem na platformě Sharepoint a máme zde mnoho zajímavých referencí, například jedna z největších implementací v ČR - www.postovnisporitelna.cz

Kontakt Kontaktujte nás pro bližší informace!
 

Vlastnosti & Výhody

Jednoduchá rozšiřitelnost Jednoduchá rozšiřitelnost Platforma Sharepoint umožňuje jednoduchým způsobem vytvářet vlastní doplňky do Vašich webů.

Alerty a notifikace Alerty a notifikace Standardní funkčností Sharepointu je možnost nastavit si vlastní upozornění na libovolné akce na webu.

Synchronizace na lokální úložiště Synchronizace na lokální úložiště Vaše dokumenty si můžete synchronizovat do prostředí Microsoft Outlook a mít je tedy kdykoliv u sebe lokálně.

Rychlé nasazení Rychlé nasazení Veškeré doplňky programujeme standardním způsobem a jsou tedy jednoduše nasaditelné a testovatelné.

Manažerské dashboardy Manažerské dashboardy V nové verzi 2016 Vám můžeme nabídnout dashboardy, které Vám zobrazují informace z různých IS.

Centrální místo pro spolupráci Centrální místo pro spolupráci Sharepoint je platforma pro spolupráci, která umožňuje efektivní spolupráci v týmu.